You are currently viewing Zaproszenie na podsumowanie miechowskich Pól Nadziei

Zaproszenie na podsumowanie miechowskich Pól Nadziei

Hospicjum Caritas im. bł. s. Bernardyny Jabłońskiej w Miechowie zaprasza na PIKNIK RODZINNY „Spotkamy się”, który będzie zarazem podsumowaniem rocznej kampanii Pola Nadziei 2020/2021.

Wydarzenie zaplanowane jest na 18 lipca 2021 roku, start o godzinie 15:00 w zrewitalizowanym Parku Miejskim w Miechowie.

Niech będzie to pięknie spotkanie, po tak długiej przerwie, bo każdy z Nas tego potrzebuje. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, jako znak naszej wdzięczności za dobro, jakie doświadczamy każdego dnia. Miniony rok, a nawet dłużej, to czas szczególnie trudny dla wszystkich placówek medycznych, również dla nas. Dlatego warto, byśmy tego dnia byli razem. – opowiada kierownik Hospicjum, s. Benedykta – Magdalena Majzner

Tegoroczne hasło naszej akcji Pola Nadziei brzmi: „Razem możemy więcej” – zdanie, które mieści w sobie współpracę, zaufanie i chęć bycia dla innych. – dodaje siostra.

Pola Nadziei to coroczna akcja zawierająca w sobie edukację i promocję idei hospicyjnej oraz zbiórkę funduszy na rzecz chorych i cierpiących.

– Mamy nadzieję, że inicjatywa skupi wszystkich związanych z naszą placówką. Chcemy podzielić się tym, co udało się zdziałać przez cały rok, podziękować tym, którzy bezpośrednio bądź pośrednio pomagają nam trwać w nadziei. Hospicjum to ludzie, to chorzy i cierpiący, ale także personel, wolontariusze, przyjaciele. Hospicjum w Miechowie to nasze wspólne dobro, które upomina się o najsłabszych, a wydarzenie kończące akcję pokaże, że nie jesteśmy sami w pomaganiu drugiemu – przekonuje Kacper Idzik, koordynator wolontariatu w Hospicjum.

Co ważne, to będzie już podsumowanie 18 edycji akcji „Pola Nadziei” w miechowskim Hospicjum.

W PROGRAMIE PRZEWIDUJEMY:

happening balonowy (wypuszczamy ok. 200 sztuk balonów napełnionych helem), część oficjalna (podsumowanie całorocznej akcji, wręczenie nagród, podziękowanie za wsparcie), rodzinna sesja zdjęciowa, atrakcje dla dzieci, ,Zespół Owoc uKORZENIA, Zespół Zircus, Kubuś Puchatek, wata cukrowa, animacje dla dzieci, bańki mydlane itd.