You are currently viewing Zapraszamy na debatę wolontariacką!

Zapraszamy na debatę wolontariacką!

Diecezjalne Centrum Wolontariatu Caritas w Kielcach zaprasza  koordynatorów wolontariatu, opiekunów Szkolnych Kół Caritas wraz z delegacją uczniów na debatę wolontariacką dotyczącą roli wolontariatu w czasie w pandemii. Będzie okazja do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń oraz podzielenia się dobrymi praktykami.

Naszymi gośćmi będą:

Agnieszka Jaksa – to inicjatorka i założycielka grupy wolontarystycznej „Agrafka” z Pabianic. Kobieta z wielkim uśmiechem i jeszcze większym sercem. Pełna ciepła, siły i optymizmu.

Karolina Dragan – absolwentka dziennikarstwa na UAM w Poznaniu, na co dzień koordynatorka wolontariatu w Centrum Wolontariatu Caritas w Poznaniu. Praca jest dla niej nie tylko pasją, ale i sensem życia.

Kacper Idzik – koordynator wolontariatu hospicyjnego Hospicjum Caritas w Miechowie. Optymista, lider z uśmiechem na twarzy.

Debata wolontariacka : Rola wolontariatu w czasie pandemii. Wyzwania i wnioski.

Data wydarzenia: 09.11.2021 godz.11:30 – 14:00

Miejsce wydarzenia: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. L. Staffa 7 w Kielcach

Zapisy i informację pod  numerem telefonu: 664-031-039 lub adresem e-mail:

Debata sfinansowana przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków “Korpus Solidarności” – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.