You are currently viewing „Daj Oddech” – akcja na rzecz Hospicjum w Miechowie

„Daj Oddech” – akcja na rzecz Hospicjum w Miechowie

Bardzo miło informować o tym, że znowu rodzi się DOBRO. Podzielić się nim postanowili młodzi ludzie ze Szkolnego Koła Wolontariatu w Zespole Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku.

Wolontariusze pomimo wielu ograniczeń chcą działać i znaleźli przestrzeń (Internet), w której realizują swój pomysł. Akcja #DajOddech polega na zbiórce pieniędzy na zakup koncentratora tlenu dla Hospicjum Caritas im. bł. s. Bernardyny Jabłońskiej w Miechowie. Każdy z nas wie, jak bardzo potrzebny jest sprzęt ułatwiający oddychanie pacjentom w terminalnym etapie choroby.

Zachęcamy do wsparcia akcji poprzez dobrowolne wpłaty na www.pomagam.pl/dajoddech. Można dołączyć do grupy na Facebooku (Daj oddech – pomoc dla Hospicjum w Miechowie | Facebook) i tworzyć z nami akcję #DajOddech.

Młodzi bardzo rzadko myślą o chorobie, starości, a uczniowie z Zagnańska pomyśleli o cierpiących. Pomóżmy im zrealizować szlachetne plany, jakimi jest pomoc skierowana do podopiecznych Hospicjum Caritas w Miechowie.