You are currently viewing Modlitwa w kieleckim Hospicjum o oddalenie epidemii koronawirusa

Modlitwa w kieleckim Hospicjum o oddalenie epidemii koronawirusa

Biskup Marian Florczyk, dziś 12 marca o godz. 17.00, odprawi  Mszę św. w kieleckim Hospicjum Caritas im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. Wraz z kapłanami, personelem i podopiecznymi tej placówki bp Marian będzie się modlił  za wszystkich chorych na koronowirusa, zmarłych z powodu tej epidemii i o oddalenie nieszczęścia. Po Mszy św. śpiewane będą Suplikacje i odmówiona Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Hospicjum to miejsce szczególne, osoby cierpiące otaczane tam są opieką medyczną i duchową. Chorzy uczą nas miłości, inspirują do zgłębienia tajemnicy cierpienia w świetle Krzyża. Ofiarowane przez nich cierpienia łączone z Ofiarą Chrystusa mają niezwykłą moc i odkupieńczy wymiar dla całego świata.

Liturgia ze zrozumiałych względów nie będzie otwarta dla osób z zewnątrz. Prosimy o solidarność w modlitwie i duchową łączność.