Charytatywny trening na rzecz Schroniska dla Kobiet

W dniu 12.04 br. pochodzący ze Świętokrzyskiego pięściarz wagi junior ciężkiej Mateusz Masternak poprowadzi dla kibiców otwarty trening. „Biletem wstępu” na spotkanie z popularnym Masterem będą artykuły spożywcze o długiej dacie przydatności lub artykuły chemiczne, które zostaną przekazane dla podopiecznych Schroniska dla Kobiet Ofiar Przemocy, działającego w strukturach Caritas Kieleckiej. Akcja nosi nazwę „Trening z Mistrzem” i organizowana jest przez redakcję Echa Dnia oraz Kielecki Klub Bokserski Rushh. Trening odbędzie się w siedzibie Klubu Rushh przy ulicy Kaczorowskiego 8a w Kielcach w czwartek o godzinie 16.

Serdecznie zapraszamy, będzie można spotkać się ze znanym sportowcem, a przy okazji weprzeć potrzebujących w okresie przedświątecznym.