Zapraszamy do udziału w projekcie „RAZEM DLA INTEGRACJI”

CARITAS DIECEZJI KIELECKIEJ realizuje  projekt pod nazwą „RAZEM DLA INTEGRACJI - Inicjowanie, organizowanie i prowadzenie integracji osób chorych psychicznie i zaburzonych w środowisku otwartym” w ramach umowy podpisanej z Województwem Świętokrzyskim. Projekt skierowany został do 30 beneficjentów osób chorych psychicznie oraz dodatkowo 30 os. członków ich rodzin (opiekunów) –mieszkańców 4 powiatów woj. świętokrzyskiego – kieleckiego grodzkiego, kieleckiego ziemskiego, jędrzejowskiego i buskiego.

Projekt  ma na celu zwiększenie samodzielności życiowej grupy osób z zaburzeniami psychicznymi poprzez realizację programu kompleksowej integracji ze środowiskiem otwartym.

W RAMACH DZIAŁAŃ PROJEKTOWYCH PROPONUJEMY BEZPŁATNIE:

• ZAJĘCIA I WYJŚCIA EDUKACYJNO-REKREACYJNE DO KINA, TEATRU, MUZEUM CZY NA BASEN WRAZ Z POCZĘSTUNKIEM,
  • UDZIAŁ W FESTYNIE INTEGRACYJNYM POŁĄCZONYM Z WYSTĘPAMI, KONKURSAMI Z NAGRODAMI ORAZ  POCZĘSTUNKIEM,

WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE OSOBY ZAPRASZAMY DO NASZYCH PLACÓWEK:

• ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KIELCACH

Ul. Urzędnicza 16a, Kielce (powiat M. Kielce, kielecki)
      TEL. 41 345-21-40, 784-531-928

• ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W SĘDZISZOWIE

Ul. Kwiatowa 14, 28-340 Sędziszów (powiat jędrzejowski)
     TEL. 41 381-27-41

• ZESPÓŁ PLACÓWEK W ŚWINIARACH

28-131 Solec-Zdrój, Świniary 25 (powiat buski)
     TEL. 41 377-63-25

PROJEKT TRWA DO KOŃCA WRZEŚNIA 2016 ROKU

„PROJEKT ZOSTAŁ DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZTWA  ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W 2016 R.”