Pokonać bariery - projekt dla osób niepełnosprawnych

CARITAS DIECEZJI KIELECKIEJ zaprasza osoby niepełnosprawne niezatrudnione, nieuczestniczące w WTZ, niepracujące w ZAZ, zamieszkałe na terenie 7 powiatów woj. świętokrzyskiego (kieleckiego grodzkiego, kieleckiego ziemskiego, buskiego, jędrzejowskiego, staszowskiego, włoszczowskiego, skarżyskiego) do udziału w projekcie „POKONAĆ BARIERY - OTWORZYĆ DRZWI DO KARIERY” realizowanego w okresie od 01.07.2015 r. do 31.10.2015 w ramach umowy podpisanej z Województwem Świętokrzyskim.

Celem projektu jest zwiększenie aktywności zawodowej 30 osób z różnymi rodzajami niepełno sprawnościami poprzez udzielenie im wsparcia przy wchodzeniu lub powrocie na rynek pracy.

PROPONOWANE DZIAŁANIA PROJEKTOWE:

• indywidualne i grupowe poradnictwo zawodowe, psychologiczne i prawne,
  • warsztaty wyjazdowe 4-dniowe  z aktywnym programem przygotowującym do pracy,
  • wyjścia kulturalne do kina, teatru czy muzeum,
  • wizyty studyjne połączone z warsztatami praktycznymi.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH PLACÓWEK:

PLACÓWKA KOORDYNUJĄCA
KLUB INTEGRACJI SPOŁECZNEJ W KIELCACH,