JGLOBAL_ARTICLES

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka „Bądźmy razem”

Serdecznie zapraszamy na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka „Bądźmy razem”, który odbędzie się dnia 31 maja 2015 r. w godz. 14.00-18.00 w Parku Miejskim w Kielcach. Imprezę poprzedzi Msza Święta w Bazylice Katedralnej o godz. 12.30 i Marsz dla Życia i Rodziny.

Dla najmłodszych zostały przygotowane liczne atrakcje m.in. występy muzyczne młodych artystów, konkursy, gry i zabawy, dmuchana zjeżdżalnia, zajęcia plastyczne, pokazy policyjne. Wszystkie dzieci otrzymają słodki poczęstunek.

Głównymi organizatorami są Caritas Diecezji Kieleckiej oraz Fundacja Vive Serce Dzieciom. Partnerem Strategicznym imprezy jest Jeronimo Martins, właściciel sklepów Biedronka, który przekazał dla uczestników 2 tysiące paczek z upominkami. 

Współorganizatorami festynu są Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach.

Patronat nad festynem objęli: Ks. Bp Marian Florczyk, Świętokrzyski Kurator Oświaty Małgorzata Muzoł  i Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Festyn jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Kielce.

Grupy, które zgłoszą swoje uczestnictwo w Festynie do dnia 28 maja br. otrzymają talony na paczki ze słodkimi upominkami. Zgłoszenia: Caritas Diecezji Kieleckiej, tel. 41 344 52 82 wew. 231.

Free business joomla templates