JGLOBAL_ARTICLES

Działania w ramach akcji Pola Nadziei trwają w najlepsze

W dniach 9–10 maja br. przeprowadzono pierwszą zbiórkę w galeriach kieleckich. Odbyła się ona w Galerii Korona i wzięły w niej udział dzieci i młodzież z następujących szkół kieleckich: Zespołu Szkół Elektrycznych, II L.O., Szkoły Podstawowej nr 18 (zrzeszeni w „Zielonym Patrolu”) oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8. Dziękujemy dzieciom i młodzieży oraz nauczycielom za pomoc i zaangażowanie. Kolejna zbiórka odbędzie się w Galerii Echo w dniach 16–17 maja br.

11 maja br. rozpoczęły się zbiórki w Kościołach kieleckich. Do tej pory przeprowadzono je w parafiach: Podwyższenia Krzyża Św. I Św. Maksymiliana oraz w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Anielskiej w Polichnie. Serdecznie dziękujemy Księżom Proboszczom za wyrażenie zgody na przeprowadzenie zbiórek, a parafianom za hojne datki. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Doroty Bednarz, która z pomocą uczniów ze Szkoły Podstawowej, zorganizowała i przeprowadziła zbiórkę w Polichnie. Najbliższe zbiórki w parafiach kieleckich  – 18.05 br. –  parafie pod wezwaniem: Św. Wojciecha, Św. Franciszka i Ducha Świętego.

14 maja br. odbyła się impreza zorganizowana z myślą o najmłodszych dzieciach – Spotkanie z Bajką, której gościem specjalnym był Koziołek Matołek z Pacanowa. Niestety ze względu na deszczową pogodę spotkanie odbyło się nie na Placu Artystów, gdzie je wstępnie zaplanowano, ale w budynku Zespołu Szkół Społecznych nr 1 przy ul. Wesołej 52 w Kielcach . Dzieci, które wzięły udział w imprezie miały okazję poznać Koziołka Matołka, wziąć udział w konkursach i zgadywankach oraz innych zabawach.

Free business joomla templates