JGLOBAL_ARTICLES

Zimowisko w Ognisku Wychowawczym Caritas w Proszowicach

Wszystko, co dobre szybko się kończy. To przysłowie można w pełni odnieść do zajęć zorganizowanych w ferii zimowe przez Ognisko Wychowawcze Caritas w Proszowicach.

Uczestnicy brali udział w rozmaitych zabawach, rywalizowali w konkursach sprawnościowych, uczestniczyli w zajęciach plastycznych, warsztatach tanecznych i muzycznych. Wiele emocji wzbudziła zabawa detektywistyczna. Dzieci pomagały odnaleźć skradziony obraz „Ogród Królowej Zimy”. Wskazówki udzielane detektywowi poprowadziły przez całą Polskę do odkrycia, że ten cenny obraz znajduje się w zimowej stolicy Polski , czyli w Zakopanem. Zorganizowano także mini warsztaty kulinarne, w trakcie których powstały smaczne szaszłyki owocowe. Wielką atrakcją był Bal u Pani Zimy, na który dzieci stworzyły przepiękne kreacje. W trakcie zimowiska zorganizowano wyjazdy do Multikina w Krakowie oraz na basen w Kazimierzy Wielkiej. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy z zimowymi akcentami.                                                                                     

Zajęcia dofinansowane zostały ze środków Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice. Wszystkim partnerom, darczyńcom i wolontariuszom serdecznie dziękujemy.

Free business joomla templates