JGLOBAL_ARTICLES


"Tornister pełen uśmiechów" na meczu Korony Kielce

Caritas Diecezji Kieleckiej oraz Korona Kielce  dn. 26 sierpnia b.r. przed meczem Korony z Piastem Gliwice organizują zbiórkę przyborów szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów”.

Zachęcamy kibiców, by wybierając się na mecz zabrali ze sobą zeszyty, piórniki, długopisy, kredki, bloki rysunkowe i inne materiały z których przygotowane zostaną wyprawki szkolne dla dzieci z rodzin ubogich. Będzie także możliwość zakupu takich przyborów na stoisku przy bramie stadionu i przekazania ich na ten szczytny cel. Zbiórkę artykułów szkolnych do specjalnie przygotowanych koszy przy bramach wejściowych Areny Kielce przeprowadzą wolontariusze Caritas.

Dary rzeczowe na wyprawki szkolne można także przekazać za pośrednictwem Biura Caritas przy Placu Najświętszej Maryi Panny 1 w Kielcach. Caritas Diecezji Kieleckiej w sierpniu b.r. planuje przygotować 500 plecaków wypełnionych przyborami szkolnymi, które przed rozpoczęciem roku szkolnego trafią do dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

 

 

Free business joomla templates