Dziś: 18 Lipiec 2019    |    Imieniny: Kamil, Robert, Szymon

Projekt „Zacząć od Nowa”

Od 1 czerwca br. Caritas Diecezji Kieleckiej realizuje projekt pn. „Zacząć od Nowa” skierowany do osób bezdomnych. Głównym celem projektu jest zmniejszenie skali bezdomności na terenie działania Caritas Diecezji Kieleckiej poprzez rozwój i wzmocnienie punktów i placówek pomocowych na terenie 3 województw: świętokrzyskiego, częściowo małopolskiego (powiaty miechowski i proszowicki) oraz śląskiego (zawierciański).

czytaj całość ...Projekt „Zacząć od Nowa”

Zakończenie akcji Pola Nadziei 2015/2016

W niedzielę 10 lipca br. przeprowadzono ostatnie zbiórki w ramach tegorocznej edycji akcji Pola Nadziei. Odbyły się one w trzech kieleckich parafiach pod wezwaniem: św. Jadwigi Królowej, bł. Jerzego Matulewicza oraz Świętego Krzyża. Były to już ostatnie działania, jakie zrealizowano w ramach akcji Pola Nadziei 2015/2016.

czytaj całość ...Zakończenie akcji Pola Nadziei 2015/2016

Poświęcenie nowej placówki Caritas w Piasku Wielkim

Zespół Mieszkań Chronionych i Warsztaty Terapii Zajęciowej w Piasku Wielkim to dwie dopełniające się funkcje nowej placówki utworzonej przez Caritas Diecezji Kieleckiej. Nowy ośrodek poświęcił w dniu 11 lipca 2016 r. bp Jan Piotrowski. Na uroczyste otwarcie przybyli przedstawiciele samorządów, sponsorzy, przedstawiciele Ośrodków Pomocy Społecznej oraz księża z dekanatu Nowy Korczyn.

czytaj całość ...Poświęcenie nowej placówki Caritas w Piasku Wielkim

Zapraszamy do udziału w projekcie „RAZEM POKONAMY BARIERY”

CARITAS DIECEZJI KIELECKIEJ zaprasza osoby niepełnosprawne, niezatrudnione, nieuczestniczące w WTZ, niepracujące w ZAZ, zamieszkałe na terenie 5 powiatów: kieleckiego grodzkiego, kieleckiego ziemskiego, buskiego, jędrzejowskiego oraz włoszczowskiego do udziału w projekcie „RAZEM POKONAMY BARIERY” realizowanego w okresie od 01.07.2016 r. do 31.10.2016 r. w ramach umowy podpisanej z Województwem Świętokrzyskim.

czytaj całość ...Zaproszenie do udziału w projekcie „RAZEM POKONAMY BARIERY”

Zapraszamy do udziału w projekcie „AKTYWNE ŻYCIE”

CARITAS DIECEZJI KIELECKIEJ w okresie od 01.07.2016 r. do 31.10.2016 r. realizuje projekt pn. „AKTYWNE ŻYCIE” w ramach umowy podpisanej z Województwem Świętokrzyskim skierowany do 40 osób niepełnosprawnych mieszkańców 4 powiatów woj. świętokrzyskiego – kieleckiego grodzkiego, kieleckiego ziemskiego, buskiego oraz staszowskiego.

czytaj całość ...Zaproszenie do udziału w projekcie "AKTYWNE ŻYCIE"

JLIB_HTML_PAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PLACÓWKI MEDYCZNE

Usługi medyczne Caritas Diecezji Kieleckiej.

Przejdź dalej ...

ŻŁOBEK "MAŁE ANIOŁKI"

Zapraszamy do naszego żłobka.

Przejdź dalej ...

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na działalność Caritas.

Przejdź dalej ...

LICZNIK ODWIEDZIN

© 2009-2019 by GPIUTMD

WSPIERAJĄ NAS:

 • bank.jpg
 • piekarnia-pod-telegrafem.png
 • furmanek.jpg
 • spolem.jpg
 • agropole.gif
 • perfopol.jpg
 • zeto.jpg
 • cebule.jpg
 • gardenco.jpg
 • nsk.jpg
 • paradyz.jpg
Free business joomla templates