Dziś: 1 Kwiecień 2020    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

   

Razem przeciwko problemowi bezdomności

21 listopada br. w Centrum Integracji Społecznej Caritas Kieleckiej odbyło się spotkanie, którego głównym celem byławymiana doświadczeń i spostrzeżeń z dotychczasowych działań w obszarze pomocy osobom bezdomnym oraz jak najlepszego wykorzystania posiadanych zasobów podczas zimy 2017/18 roku.

czytaj całość ...Razem przeciwko problemowi bezdomności

Modlitwa i spotkanie z bezdomnymi w Światowy Dzień Ubogich

"Nie miłujmy słowem, ale czynem" - te słowa z 1 Listu Św. Jana stały się mottem obchodzonego w dniu 19 listopada 2017 r. Światowego Dnia Ubogich. Papież Franciszek ustanowił to święto, jako owoc Jubileuszowego Roku Miłosierdzia i zaprosił "cały Kościół, mężczyzn i kobiety dobrej woli, do spojrzenia w tym szczególnym dniu na tych wszystkich, którzy wyciągają ręce wołając o pomoc i przyzywając naszej solidarności".

czytaj całość ...Modlitwa i spotkanie z bezdomnymi w Światowy Dzień Ubogich

Tytka Charytatywna po raz pierwszy w naszej diecezji

Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza do włączenia się w akcję Tytka Charytatywna, zaproponowaną przez Caritas Polska z okazji I Światowego Dnia Ubogich. Dzień ten z woli  Ojca Świętego Franciszka będzie obchodzony w niedzielę 19 listopada 2017r. Głównym celem akcji jest przygotowanie papierowej torby wypełnionej produktami spożywczymi oraz artykułami chemii gospodarczej, które zostaną przekazane osobom ubogim.

czytaj całość ...Tytka Charytatywna po raz pierwszy w naszej diecezji

Pasowanie Przedszkolaków w Ratajach Słupskich

W Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym w Ratajach Słupskich prowadzonym przez Caritas Diecezji Kieleckiej 10 listopada 2017 r. odbyła się uroczystość przyjęcia do grona Przedszkolaków w roku szkolnym 2017/18. W uroczystości wzięli udział ks. Tomasz Grajdek - proboszcz parafii Rataje, Wiesław Skop -wójt gminy Pacanów, radni powiatu buskiego i gminy Pacanów oraz rodzice dzieci.

czytaj całość ...Pasowanie Przedszkolaków w Ratajach Słupskich

"Laur Wolontariatu"

Diecezjalne Centrum Wolontariatu przy Caritas Diecezji Kieleckiej i Regionalne Centrum Wolontariatu w partnerstwie z Wolontariatem przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach ogłaszają XII edycję konkursu dla najaktywniejszych wolontariuszy – „Laur Wolontariatu”. Jak co oku konkurs jest organizowany w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

czytaj całość ..."Laur Wolontariatu"

JLIB_HTML_PAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PLACÓWKI MEDYCZNE

Usługi medyczne Caritas Diecezji Kieleckiej.

Przejdź dalej ...

ŻŁOBEK "MAŁE ANIOŁKI"

Zapraszamy do naszego żłobka.

Przejdź dalej ...

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na działalność Caritas.

Przejdź dalej ...

LICZNIK ODWIEDZIN

© 2009-2020 by GPIUTMD

WSPIERAJĄ NAS:

 • perfopol.jpg
 • nsk.jpg
 • piekarnia-pod-telegrafem.png
 • furmanek.jpg
 • paradyz.jpg
 • cebule.jpg
 • spolem.jpg
 • gardenco.jpg
 • zeto.jpg
 • bank.jpg
 • agropole.gif
Free business joomla templates