Dziś: 13 Grudzień 2019    |    Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Talenty na scenie w Sędziszowie

W dniu 8 października 2019 r. w Sędziszowie odbył się II Festyn Integracyjny podopiecznych Caritas Diecezji Kieleckiej. W Sędziszowie spotkały się osoby niepełnosprawne i starsze z placówek z Miechowa, Świniar, Mniowa, Ostrowa i Kossowa, Piasku Wielkiego, Rudek oraz Kielc. Impreza miała miejsce w Samorządowym Centrum Kultury.

czytaj całość ...Talenty na scenie w Sędziszowie

Seniorzy na świętokrzyskim szlaku

W dniu 7 października 2019 r. podopieczni Caritas wzięli udział w autokarowej wycieczce po ziemi świętokrzyskiej. Wycieczka miała charakter pielgrzymkowy, gdyż na jej trasie znalazły się znane miejsca kultu religijnego. Grupa najpierw udała się do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku - Kamiennej. Znajduje się tam kopia cudownego obrazu z Ostrej Bramy w Wilnie.

czytaj całość ...Seniorzy na świętokrzyskim szlaku

Młodzi z wizytą w Hospicjum w Miechowie

W dniach 2-5 października 2019 r. uczestnicy projektu „Aktywna Młodzież” odbyli wizytę studyjną w  Hospicjum Caritas im. Bł. S. Bernardyny Jabłońskiej w  Miechowie. Wyjazd miał na celu poznanie specyfiki placówki, codziennej pracy personelu oraz nawiązanie relacji z tamtejszymi wolontariuszami.

czytaj całość ...Młodzi z wizytą w Hospicjum w Miechowie

Biskup Piotrowski poświęcił nową placówkę Caritas w Wiśniówce

Dnia 3 października 2019 r. biskup kielecki Jan Piotrowski poświęcił Dzienne Centrum Opieki i Pielęgnacji w Wiśniówce k. Kielc. To nowa placówka w strukturze Caritas Kieleckiej przeznaczona dla osób starszych i niepełnosprawnych z gmin Masłów, Zagnańsk oraz Kielce. W uroczystości uczestniczyli m.in. senator RP Krzysztof Słoń, wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik, wójt gminy Masłów Tomasz Lato, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach Ewa Kopolovets, księża z dekanatu masłowskiego, pracownicy ośrodka i seniorzy.

czytaj całość ...Biskup Piotrowski poświęcił nową placówkę Caritas w Wiśniówce

Rozpoczęła się nowa edycja Pól Nadziei

Dnia 2 października 2019 r. w Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty odbyła się inauguracja kampanii Pola Nadziei edycja 2019/2020. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą sprawowaną pod przewodnictwem biskupa Andrzeja Kalety w kaplicy hospicyjnej. W nabożeństwie uczestniczyli kapłani, podopieczni i wolontariusze Hospicjum, zaproszeni goście oraz delegacje uczniów i nauczycieli ze szkół z Kielc i regionu.

czytaj całość ...Rozpoczęła się nowa edycja Pól Nadziei

JLIB_HTML_PAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PLACÓWKI MEDYCZNE

Usługi medyczne Caritas Diecezji Kieleckiej.

Przejdź dalej ...

ŻŁOBEK "MAŁE ANIOŁKI"

Zapraszamy do naszego żłobka.

Przejdź dalej ...

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na działalność Caritas.

Przejdź dalej ...

LICZNIK ODWIEDZIN

© 2009-2019 by GPIUTMD

WSPIERAJĄ NAS:

 • gardenco.jpg
 • cebule.jpg
 • nsk.jpg
 • paradyz.jpg
 • zeto.jpg
 • agropole.gif
 • perfopol.jpg
 • piekarnia-pod-telegrafem.png
 • bank.jpg
 • spolem.jpg
 • furmanek.jpg
Free business joomla templates