Dziś: 18 Luty 2020    |    Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta

   

Osoby Niepełnosprawne na scenie w Proszowicach

Dnia 26 kwietna 2018 w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach odbył się  VI Małopolski Festiwal Osób Niepełnosprawnych „Karuzela marzeń", którego organizatorem był Zespół Placówek Caritas Diecezji Kieleckiej w Proszowicach.

czytaj całość ...Osoby Niepełnosprawne na scenie w Proszowicach

Zapraszamy do projektu

W ramach projektu "Aktywne postawy młodzieży" zaplanowano działania (w ramach działania obligatoryjnego): szkolenia wolontariuszy (6 szkoleń), debaty z przedstawicielami Świętokrzyskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, spotkania z władzami samorządowymi (dwa spotkania na terenie województwa świętokrzyskiego), wyjazd do Sejmu RP i spotkanie ...

czytaj całość ...Zapraszamy do projektu

"Książka i Róża" w Świetlicy Środowiskowej w Proszowicach

Z okazji Światowego Dnia Książki i prowadzonej od kilku lat akcji „Książka i Róża" gościliśmy w naszej placówce pracownice Miejskiej Biblioteki Publicznej w Proszowicach, panie: Marię Gawron, Ewelinę Żywot - Kopeć  i Agnieszkę Rojewską. Ideą akcji jest rozwój czytelnictwa w regionie.

czytaj całość ..."Książka i Róża" w Świetlicy Środowiskowej w Proszowicach

Rozkwitły Pola Nadziei!

Wiosenna przyroda w całej pełni budzi się do życia. Na rabatach Pól Nadziei rozkwitają żonkile posadzone jesienią m.in. przy Hospicjum i przy ulicy Warszawskiej w Kielcach (obok Galerii Korona) oraz w różnych miejscach diecezji.  Nadszedł więc  czas działania, czas miłosierdzia. W związku z tym rozpoczynamy wiosenną edycję kampanii Pola Nadziei, która ma na celu uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby osób terminalnie chorych i zbieranie środków na działalność Hospicjum im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach.

czytaj całość ...Rozkwitły Pola Nadziei!

Pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium w Łagiewnikach

W sobotę 14 kwietnia 2018 roku odbyła się XV Ogólnopolska Pielgrzymka Pracowników i Wolontariuszy Caritas do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie.Z Caritas Diecezji Kieleckiej w spotkaniu wzięło udział ok. 100 osób, a wśród nich pracownicy różnych placówek, wolontariusze indywidualni, członkowie Szkolnych Kół Caritas z Brynicy, Porzecza i Sukowa oraz Parafialne Zespoły Caritas z parafii Św. Wojciecha w Kielcach, Świętego Krzyża w Kielcach i Wszystkich Świętych w Brzezinach.

czytaj całość ...Pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium w Łagiewnikach

JLIB_HTML_PAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PLACÓWKI MEDYCZNE

Usługi medyczne Caritas Diecezji Kieleckiej.

Przejdź dalej ...

ŻŁOBEK "MAŁE ANIOŁKI"

Zapraszamy do naszego żłobka.

Przejdź dalej ...

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na działalność Caritas.

Przejdź dalej ...

LICZNIK ODWIEDZIN

© 2009-2020 by GPIUTMD

WSPIERAJĄ NAS:

 • bank.jpg
 • zeto.jpg
 • paradyz.jpg
 • piekarnia-pod-telegrafem.png
 • gardenco.jpg
 • nsk.jpg
 • spolem.jpg
 • cebule.jpg
 • furmanek.jpg
 • agropole.gif
 • perfopol.jpg
Free business joomla templates