Dziś: 23 Październik 2019    |    Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Caritas Diecezji Kieleckiej informuje, iż w dniach 19 – 24  lutego br. Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem przy Centrum Interwencji Kryzysowej w Kielcach, ul. Urzędnicza 7b, organizuje Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ten sposób włączamy się w akcję Ministerstwa Sprawiedliwości, która ma na celu zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przez różnego rodzaju przestępstwa.

czytaj całość ...TPOPP 19 - 25 lutego 2018

Zachęcamy do podjęcia Jałmużny Wielkopostnej

Jałmużna Wielkopostna to kampania społeczna, której celem jest zwrócenie uwagi na problemy ludzi chorych i cierpiących wieloraką biedę związaną ze starością, niepełnosprawnością, odrzuceniem. W tym roku akcja prowadzona jest pod nazwą "Dar Juniora dla Seniora". Chcemy budzić w sumieniach obowiązek pomocy tej grupie potrzebujących. Osoby starsze, niepełnosprawne i chore mają takie samo prawo do szczęścia jak osoby zdrowe.

czytaj całość ...Zachęcamy do podjęcia Jałmużny Wielkopostnej

Modlitwa i konferencja w kieleckim Hospicjum

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w uroczystościach związanych z XXVI Światowym Dniem Chorego, które odbyły się 13 lutego 2018 r. w Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach.  Obchody rozpoczęły się Eucharystią w kaplicy hospicyjnej, której przewodniczył biskup Andrzej Kaleta. Uczestnicy modlili się w intencji chorych oraz wszystkich, którzy wśród nich posługują.

czytaj całość ...Modlitwa i konferencja w kieleckim Hospicjum

Dzień Chorego w Piekoszowie

Światowy Dzień Chorego 11 lutego 2018 r. w Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie świętowali wspólnie przebywający w Domu Pomocy Społecznej, Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej, Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym, lokalach aktywizujących oraz osoby niepełnosprawne, ich rodziny i wolontariusze z Kielc, Suchedniowa i okolicy, związani  z działalnością Domu.

czytaj całość ...Dzień Chorego w Piekoszowie

Zapraszamy na obchody Dnia Chorego do kieleckiego Hospicjum

Caritas Diecezji Kieleckiejzaprasza naobchody XXVI Światowego Dnia Chorego, które odbędą się 13 lutego 2018 r. pod przewodnictwem ks. bp. Andrzeja Kalety w Hospicjum Stacjonarnym im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest idea pomocy osobom cierpiącym.

czytaj całość ...Zapraszamy na obchody Dnia Chorego do kieleckiego Hospicjum

JLIB_HTML_PAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PLACÓWKI MEDYCZNE

Usługi medyczne Caritas Diecezji Kieleckiej.

Przejdź dalej ...

ŻŁOBEK "MAŁE ANIOŁKI"

Zapraszamy do naszego żłobka.

Przejdź dalej ...

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na działalność Caritas.

Przejdź dalej ...

LICZNIK ODWIEDZIN

© 2009-2019 by GPIUTMD

WSPIERAJĄ NAS:

 • zeto.jpg
 • spolem.jpg
 • gardenco.jpg
 • cebule.jpg
 • agropole.gif
 • paradyz.jpg
 • piekarnia-pod-telegrafem.png
 • nsk.jpg
 • furmanek.jpg
 • perfopol.jpg
 • bank.jpg
Free business joomla templates