Dziś: 18 Lipiec 2019    |    Imieniny: Kamil, Robert, Szymon

"Książka i Róża" w Świetlicy Środowiskowej w Proszowicach

Z okazji Światowego Dnia Książki i prowadzonej od kilku lat akcji „Książka i Róża" gościliśmy w naszej placówce pracownice Miejskiej Biblioteki Publicznej w Proszowicach, panie: Marię Gawron, Ewelinę Żywot - Kopeć  i Agnieszkę Rojewską. Ideą akcji jest rozwój czytelnictwa w regionie.

czytaj całość ..."Książka i Róża" w Świetlicy Środowiskowej w Proszowicach

Rozkwitły Pola Nadziei!

Wiosenna przyroda w całej pełni budzi się do życia. Na rabatach Pól Nadziei rozkwitają żonkile posadzone jesienią m.in. przy Hospicjum i przy ulicy Warszawskiej w Kielcach (obok Galerii Korona) oraz w różnych miejscach diecezji.  Nadszedł więc  czas działania, czas miłosierdzia. W związku z tym rozpoczynamy wiosenną edycję kampanii Pola Nadziei, która ma na celu uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby osób terminalnie chorych i zbieranie środków na działalność Hospicjum im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach.

czytaj całość ...Rozkwitły Pola Nadziei!

Pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium w Łagiewnikach

W sobotę 14 kwietnia 2018 roku odbyła się XV Ogólnopolska Pielgrzymka Pracowników i Wolontariuszy Caritas do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie.Z Caritas Diecezji Kieleckiej w spotkaniu wzięło udział ok. 100 osób, a wśród nich pracownicy różnych placówek, wolontariusze indywidualni, członkowie Szkolnych Kół Caritas z Brynicy, Porzecza i Sukowa oraz Parafialne Zespoły Caritas z parafii Św. Wojciecha w Kielcach, Świętego Krzyża w Kielcach i Wszystkich Świętych w Brzezinach.

czytaj całość ...Pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium w Łagiewnikach

Zapraszamy na kurs kierownika wypoczynku

Caritas Diecezji Kieleckiej kolejny raz organizuje „Kurs kierownika wypoczynku”. Jego ukończenie uprawnia do bycia kierownikiem podczas kolonii, obozów, zimowisk itp.

czytaj całość ...Zapraszamy na kurs kierownika wypoczynku

W świetlicy „U Józefa” odbyły się warsztaty dla rodziców

W ramach projektu „Wskazówki życia w świetlicach CARITAS” podopieczni świetlic środowiskowych i socjoterapeutycznych z województwa świętokrzyskiego mają organizowane różne zajęcia. Historia, matematyka, język angielski, informatyka to niektóre z nich. Ponadto, organizowane są spotkania z psychologiem, nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Świetlica Środowiskowa CARITAS „U Józefa” w Kielcach aktywnie bierze udział w tym projekcie.

czytaj całość ...W świetlicy „U Józefa” odbyły się warsztaty dla rodziców

JLIB_HTML_PAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PLACÓWKI MEDYCZNE

Usługi medyczne Caritas Diecezji Kieleckiej.

Przejdź dalej ...

ŻŁOBEK "MAŁE ANIOŁKI"

Zapraszamy do naszego żłobka.

Przejdź dalej ...

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na działalność Caritas.

Przejdź dalej ...

LICZNIK ODWIEDZIN

© 2009-2019 by GPIUTMD

WSPIERAJĄ NAS:

 • perfopol.jpg
 • bank.jpg
 • gardenco.jpg
 • cebule.jpg
 • paradyz.jpg
 • furmanek.jpg
 • spolem.jpg
 • piekarnia-pod-telegrafem.png
 • nsk.jpg
 • agropole.gif
 • zeto.jpg
Free business joomla templates