Dziś: 18 Grudzień 2017    |    Imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan

Nasze przedszkolaki laureatami konkursu artystycznego w Oblekoniu

Wychowankowie Niepublicznego Punktu Przedszkolnego Caritas w Ratajach Słupskich dnia 1 października br. wzięli udział w IV Przeglądzie Twórczości Ludowej „Jesień z folklorem, czyli muzyka łączy pokolenia” w Oblekoniu, gm. Pacanów. Zgodnie z wymogami konkursu należało zaprezentować dwa utwory ludowe, które poddane zostały ocenie Komisji Artystycznej. Kryterium oceny stanowił repertuar, poziom artystyczny, zastosowanie gwary, stroju ludowego i rekwizytów. Dzieci zaprezentowały utwory „Gdzieżeś ty bywał, czarny baranie?” oraz „Poszło dziewczę po ziele”. Występ naszych przedszkolaków doskonale wpisał się wymogi konkursowe i jednogłośnie uzyskał najwyższą notę.

Przedszkolaki za zajęcie I miejsca otrzymały dyplom oraz cenną nagrodę rzeczową w postaci odtwarzacza płyt CD.

PLACÓWKI MEDYCZNE

Usługi medyczne Caritas Diecezji Kieleckiej.

Przejdź dalej ...

ŻŁOBEK "MAŁE ANIOŁKI"

Zapraszamy do naszego żłobka.

Przejdź dalej ...

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku na działalność Caritas.

Przejdź dalej ...

Gościmy:

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

WSPIERAJĄ NAS:

 • nsk.jpg
 • bank.JPG
 • piekarnia-pod-telegrafem.png
 • agropole.gif
 • perfopol.jpg
 • furmanek.jpg
 • paradyz.jpg
 • gardenco.jpg
 • cebule.JPG
 • spolem.jpg
 • zeto.jpg
JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com